Kulturrom har hjemmekontor

Guro Furunes PettersenAktuelt, På forsiden

Kulturroms ansatte vil etter oppfordring fra Helsedirektoratet jobbe hjemmefra i tiden fremover, for å bidra til å redusere spredning av viruset COVID-19.

Dette tiltaket vil ikke medføre merkbare konsekvenser for ordningens virke. Ved behov kan du nå oss på på telefon og mail.

Vi tenker på våre tilskuddsmottakere og det øvrige kulturfeltet i denne utfordrende tiden. Ta vare på hverandre og ta kontakt om vi kan bistå på noe vis.

Kontaktinformasjon

Administrasjon / informasjon
Astrid Fuglevaag
astrid@kulturrom.no
Direkte tlf: 21 37 88 10

Rådgiver / saksbehandler
Ketil Havgar
ketil@kulturrom.no
Direkte tlf: 21 37 88 12

Rådgiver / saksbehandler
Nina Popperud
nina@kulturrom.no 
Direkte tlf: 21 37 88 15

Fungerende daglig leder / fagutvikling
Kjetil F. Wevling
kjetil@kulturrom.no
Direkte tlf: 21 37 88 13

Kommunikasjonsansvarlig
Thomas Aslaksen
thomas@kulturrom.no 
Direkte tlf: 21 37 88 14
Mobil: 48 00 57 79

Kommunikasjon / administrasjon (vikar)
Guro Furunes Pettersen
guro@kulturrom.no
Mobil: 91 75 11 35D